Temsilcilikler

Litron Lasers.

Litron Lasers

1997 yılında kurulan ve 2002 yılında ilk lazer ürünlerini markete sunan Litron Lasers firması tüm ürünlerinin tasarımını ve sistem komponentlerinin çoğunun üretimini kendisi yapmaktadır.

Bu sayede ürünlere destek ve servis verme ihtiyacı olduğunda başka bir sağlayıcı firmaya ihtiyaç duymadan size hızlı ve etkili çözüm verebilecek sektörün öncü firmalarındandır.

1064nm, 532nm, 527nm, 355nm, 266nm ve 213nm dalgaboylarında çalışan Low Rep Rate / High Energy, Low Rep Rate / Ultra High Energy, High Energy / High Frequency, High Peak Power / High Rep. Frequency tipinde Nd:YAG lazerleriyle 10 Joule (5Hz) pals enerji seviyesine ve 20kHz rep rate değerlerine ulaşabilmenizi sağlamaktadırlar.

Litron Lasers firmasının bilimsel, endüstriyel, medikal veya askeri farklı uygulamalar için kullanılan market lideri lazer ürünleri ve çözümleri firmayı kendi alanında lider duruma getirmiştir.

PIV uygulamalarında da lider firmaların tercihi olan Litron Lasers firması bu sistemlerin en temel parçası olan lazer için sistem verimliliğini en üst seviyeye taşıyan ürünler sunmaktadır.

Innova Teknoloji olarak 2014 yılının sonlarından itibaren Litron Lasers firmasının tek yetkili Türkiye distribütörü olarak çalışmaktayız.

www.litronlasers.com

Litron Lasers Türkiye Distribütörü