Haberler

Innova Teknoloji Haberler

Fotonik 2017.

Fotonik 2017

29.09.2017 tarihinde Koç Üniversitesi'nde 19. su düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Fotonik 2016.

Fotonik 2016

23.09.2016 tarihinde Bilkent Üniversitesi'nde 18. si düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Fotonik 2015.

Fotonik 2015

18.09.2015 tarihinde Ankara Üniversitesi'nde 17. si düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


Day of Light Turkey 2015.

Day of Light Turkey 2015

Bütün akadamisyen ve mühendislerimizi 19 Eylül 2015 Cumartesi günü ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapacağımız Day of Light etkinliğimize bekliyoruz.


Fotonik 2014.

Fotonik 2014

05.09.2016 tarihinde KocaeliÜniversitesi'nde 16. sı düzenlenen Ulusal Optik, Elektro-Optik ve Fotonik Çalıştayı'nda standımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı siz değerli bilim insanlarına teşekkür ederiz.


NKT Photonics firmasının Türkiye distribütörüyüz.

NKT Photonics firmasının Türkiye distribütörüyüz

Innova Teknoloji, yüksek performanslı fiber lazerler ve fotonik kristal fiberler konusunda market lideri olan NKT Photonics firmasının Türkiye Distribütörü olmuştur.


Zolix firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı.

Zolix firması ile distribütörlük anlaşması imzalandı

Innova Teknoloji olarak ürün çeşitliliğimizi Zolix firmasının ürünleriyle arttırmış olduk.


Veeco firmasının Türkiye Distribütörüyüz.

Veeco firmasının Türkiye Distribütörüyüz

MBE, MOCVD, CVD, PVD ve Ion Beam Sistemlerinde market lideri olan Veeco firmasıyla exclusive distribütörlük anlaşması yaparak Process Equipment marketinde çözümler sunmayı hedefliyoruz.


Yeni optik bakım ve temizlik seti.

Yeni optik bakım ve temizlik seti

İnnova Teknoloji olarak lazer optiklerinizin temizlik ve bakımı için komple bir seti size sunuyoruz. Bu set sayesinde optik elmanlarınızın güvenli bir şekilde temizlik ve bakımını yaparak ömrünü uzatacak ve maaliyetlerinizi azaltacaksınız.