Fiber

Thorlabs Fiber Ürünler

Thorlabs Fiber Ürünler

Optik Fiber


Thorlabs'ın tüm optik fiber ve fiber optik bileşenleri serisi burada sunulmaktadır. Buna, standart stok kalemleri olarak sektör lideri çıplak optik fiber ve fiber optik ara kablo seçeneklerimiz de dahildir. Ayrıca özel fiber patch kablolar 24 saat içinde sipariş edilip gönderilebilmektedir. Ayrıca kolimatörler, polarizasyon kontrolörleri, fiber optik kuplörler, WDM'ler, sirkülatörler ve zayıflatıcıların yanı sıra optik fiber ve fiber bileşenlerini sonlandırmak, incelemek ve temizlemek için gereken tüm araç ve malzemeleri içeren geniş bir optik fiber bileşenleri serisi de mevcuttur.

Test ve Ölçüm kategorisi, optik fiber tabanlı deneylerde ve test sistemlerinde sıklıkla kullanılan raf tabanlı lazerleri, TEC kontrol cihazlarını ve akım kontrol cihazlarını içerir. Ayrıca Test & Ölçüm kategorisinde optik anahtarlar, modülatörler ve polarizasyon kontrol ve ölçüm sistemleri bulunmaktadır.

Bu fiber optik seçenekler, tüm fotonik portföyümüzün bir alt kümesini temsil eder.

 

Thorlabs Fiber Ürünler

Fiber Fusion Splicers

Processors

Optical Fiber

& Patch Cables

Fiber

Optomechanics

Fiber

Components

Fiber Test

& Measurement

 

Fiber Füzyon Birleştiriciler ve İşleme Ekipmanları

Thorlabs'ın Vytran® ürün ailesi, füzyon birleştirme, optik fiber işleme ve uç yüz geometrisi denetimi için tasarlanmıştır. Yüksek optik kaliteye ve mekanik dayanıklılığa sahip eklemeler oluşturmak için bu araçlar, sıyırma, temizleme, yarma, birleştirme, yeniden kaplama ve deneme testi gibi bir dizi görevi yerine getirir. GPX Serisi Cam İşleme Makineleri, fiberleri veya uç kapakları birleştirebilir ve fiberleri konik, yuvarlak lens, kuplör/birleştirici veya diğer türde özel sonlandırmalar halinde şekillendirebilir. Ayrıca konnektör hazırlığı için bir lazer kesici ve bir epoksi kürleme fırını da sunuyoruz. Görsel inceleme sistemimiz ve taramalı beyaz ışık interferometrelerimiz (SWLI), inceleme ve kalite kontrol uygulamaları için konnektör uç yüzünün ayrıntılı ölçümlerine olanak tanır.

Uygulamanız için hangi araçların uygun olduğunu belirlemek için aşağıdaki anahtarı kullanın.

Fusion Splicing Steps

 

Fiber Fusion Splicers and Processing Equipment

Strippers & Cleaners Cleavers
Fusion Splicers Glass Processors
Recoaters Proof Testers

Connector

Preparation

Visual Scratch-Defect

Fiber End Face

Inspection System

Portable Connector

End Face

Geometry Interferometer

Fiber End Face

Interferometer

Connector Preparation

Visual Scratch & Defect Inspection System

Portable End Face Geometry Interferometer

All-In-One End Face Geometry Interferometer

 

 

Thorlabs Fiber Ürünler.