Optik Masalar, Optik Tablalar, Destek Sistemleri, Aksesuarlar

EDMUND OPTICS OPTİK TABLALAR

EDMUND OPTICS OPTİK TABLALAR
EDMUND OPTICS OPTİK TABLALAR.

 

 

English and Metric Breadboards

İngiliz ve Metrik Breadboard'larda sırasıyla 1" ve 25 mm aralıklı 1/4"-20 veya M6 dişli delikler kullanılarak özelleştirilebilir tezgah üstü sistemlerin oluşturulmasına olanak sağlanır. Bu breadboardlar çoğu optik ve fotonik montaj çözümüyle uyumludur. Breadboarddan sisteme yansımaları azaltan siyah anodize kaplamaya sahiptirler. İngiliz ve Metrik Breadboard'ların birden fazla boyutu mevcuttur ve bu sayede kompakt veya büyük, geniş kapsamlı sistemler oluşturulabilir. Bu breadboardları her türlü sistem uygulaması için ideal bir platformdur.

  • Provide Stable Platform for Experiments and Test Configurations
  • 1/4-20 TPI or M6 Tapped Holes for Various Mounting
  • Black Anodized Aluminum

Detay İçin

Composite Breadboard Laboratory Tables

Bu ultra hafif (9 lbs/ft2, 44kg/m2) breadboardları, paslanmaz çelikten yapılmış ince bir üst yüzeyde gömme, dişli delikler kullanır. Üst ve alt plakalar yansımayı azaltmak için mat bir yüzeye sahiptir ve manyetik tabanlarla montaj için ferromanyetiktir. Dişli montaj delikleri, İngiliz veya Metrik direklerimiz ve direk tutucularımızın yanı sıra en sık kullanılan optik montaj parçalarıyla montaj yapılmasına olanak tanır. Delikler 1,5" (37,5 mm) köşelere sahip 1" (25 mm) merkezlerdedir. Ayrı ayrı kapatılmış delikler, dökülmelerin kolayca temizlenmesini sağlar.

  • Stainless Steel
  • Economically Priced
  • Lightweight Design

Detay İçin

 

 

 

 

TMC High Performance Vibration Isolation System

TMC Yüksek Performanslı Titreşim İzolasyon Sistemi, zorlu mikroskopi uygulamalarında titreşimin istenmeyen etkilerini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Hafif, düşük profilli tasarım yalnızca 22 kg ağırlığında olup taşınabilirliği ve laboratuvar entegrasyonunu kolaylaştırır. TMC Yüksek Performanslı Titreşim Yalıtım Sistemi, elektropolisajlı paslanmaz çelik şasi ve toz boyalı çelik üst plakadan oluşur. Kendiliğinden seviyelenen TMC Yüksek Performanslı Titreşim İzolasyon Sistemi ayrıca platformun yüksekliğini değiştirmek için yükseklik kontrol valfleri içerir.

  • Passive Vibration Isolation
  • Lightweight, Compact Profile for Easy Portability
  • Self-Leveling Design with Height Control Valves

Detay İçin