Lazer

CNI LASER Ürünler

1996 yılında kurulan Changchun New Industries Optoelectronics Tech. Co., Ltd. (CNI) Çin'de lazer, spektrometre, güç ölçer ve optik sistemlerin tedarikçisidir.

CNI, yüksek kaliteli lazerler, lazer sistemleri, optik spektrum analizörü, öğretim ve laboratuvar ekipmanları, optik ölçüm ekipmanı, lazer işleme ekipmanı, makine görüşü ve fotoelektrik algılama vb. sunmaya kendini adamıştır. CNI ayrıca hassas makineler, optik bileşenler, kaplama ürünleri, optik tasarım ve üretim yapmaktadır.

CNI, sorumlu ve güvenilir hizmetin yanı sıra kompakt tasarımlı, yüksek güvenilirliğe sahip ürünlere de sahiptir. Ürünler bilimsel araştırma, ekipman imalatı, biyomedikal deney, hassas ölçüm, eğlence, malzeme işleme, proses kontrolü, çevrimiçi tespit, araştırma ekipmanı ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

CNI, lazerler, lazer sistemleri, optik spektrum analizörü, öğretim ve laboratuvar ekipmanları, optik ölçüm ekipmanları, lazer işleme ekipmanları, makine görüşü ve fotoelektrik algılama alanlarında güçlü temel teknolojilere sahiptir. Ar-Ge ve üretimde görev alan 120'nin üzerinde teknik mühendis, 65 patent ve çok sayıda başarılı uluslararası işbirliği projesi bulunmaktadır. Teknik gücü, müşterilere lazerler ve lazer ürünleri için eksiksiz çözümler sunma olanağını sağlar.

CNI, satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunabilen profesyonel satış ekibine ve dünya çapında distribütörlere sahiptir. CNI, müşterilerimize ilerleme sağlayan yenilikçi ürünler ve uzmanlık sunmak için bilgi ve deneyimimizi sürekli geliştirmeye kendini adamıştır.

CNI LASER firmasının sunduğu 213nm ile 4800nm arasında değişen farklı güçlerde, farklı çalışma modlarında, free space ve fiber aküple, sabit veya ayarlanabilir güç seçeneklerine sahip, farklı stabilite ve bant genişliklerine sahip geniş ürün seçeneklerine burayı tıklayıp istediğiniz dalgaboyunu seçerek ulaşabilirsiniz. 

Lazerler

Spektrum Analiz

Lazer Uygulama Sistemleri

Lazr Ölçüm Ürünleri  ve Lazer Güvenlik

Lazer Markalama

Lasers

spectrum analysis

Laser application systems

laser measurement and safety

Lazer çözümleri tedarikçisi olarak CNI, geniş bir ticari ve bilimsel uygulama yelpazesi için çeşitli lazer kaynakları sunmaktadır.

Lazer, LED ve ortak ışık kaynağının dalga boyunu ve çizgi genişliğini ölçmek, test edilen ışık kaynağının spektral özelliklerini doğru bir şekilde elde etmek için kullanılabilir.

CNI, farklı uygulamalar için eksiksiz bir çözüm sunar ve müşterinin isteği üzerine özelleştirilmiş çalışmalar yapılabilir.

Termoelektrik lazer güç ölçer, ölçülen verileri saklamak için PC yazılımı, kullanımı kolay ve taşınabilir dahili şarj edilebilir pil ile donatılmıştır.

Kompakt ve esnek lazer markalama sistemleri çok çeşitli malzemeler üzerinde kullanılmaktadır.

Laboratuar Sistemleri

Fiber Aküple Lazerler ve Ledler

Optikler & Kaplamalar

Komponentler & Aksesuarlar

 

Laser Principle Experiment

optics and coatings

components and accessories

 

Laboratuvar cihazları, deneysel dersler veren üniversiteler ve enstitüler için uzmanlaşmıştır.

Yüksek birleştirme verimliliği ve iyi homojenleştirme etkisi ile MM/ SM/ PM veya sıvı çekirdekli fiber isteğe bağlıdır.

Lazer optik ve kaplamalar, tek ve çift dalga boylu AR kaplamalar, polarizasyon kaplama, geniş bant yansıma önleyici kaplama vb.

Lazer diyot, kristal, lazer optiği, filtre, ışın genişletici, kırınım ızgarası, lazer ekran kartı vb. dahil bileşenler ve aksesuarlar.